Wyniki wkrótce.

Tabela zbiorcza po II Turnieju PLRnW

Drużyna Ilość Meczy PKT W P Pkt + Pkt –
IKS Jeźdźcy 6 18 6 0 312 216
Fundacja  Balian Sport 6 12 4 2 256 216
Avalon Extreme 6 6 2 4 231 218
Sitting Bulls Katowice 6 0 6 122 267

Wyniki I Turnieju

 

Sobota 12 Maj 2018

 

WYNIK
L.P Godzina Team 1 Team 2
1 11.00-12.30 IKS Jeźdźcy Sitting Bulls Katowice 55:26
2 12.40-14.10 Avalon Extreme Balian 41:50
3 15.00-16.30 IKS Jeźdźcy Balian 52:38
4 16.40-18.10 Sitting Bulls Katowice Avalon Extreme W(0:10)
 

Niedziela 13 Maj 2018

 

WYNIK
L.P Godzina Team 1 Team 2
1 11.00-12.30 IKS Jeźdźcy Avalon Extreme 53:39
2 12.40-14.10 Balian Sitting Bulls Katowice

 

42:25

 

 

Wyniki II Turnieju

 

Sobota 23 Czerwiec 2018

 

WYNIK
L.P Godzina Team 1 Team 2
1 12.00-13.30 IKS Jeźdźcy Balian 44:36
2 13.40-15.10 Sitting Bulls Katowice Avalon Extreme 19:52
3 16.30-18.00 Sitting Bulls Katowice Balian 9:50
4 18.00-19.30 Avalon Extreme IKS Jeźdźcy 40:48
 

Niedziela 24 Czerwiec 2018

 

WYNIK
L.P Godzina Team 1 Team 2
1 11.00-12.30 Balian Avalon Extreme 46:39
2 12.40-14.10 IKS Jeźdźcy Sitting Bulls Katowice 54:43

 

 

Wyniki III Turnieju

 

Sobota 8 Wrzesień  2018

 

WYNIK
L.P Godzina Team 1 Team 2
1 12.00-13.30 IKS Jeźdźcy Sitting Bulls Katowice  

44:25

2 13.40-15.10 Balian  Avalon Extreme 52:42

 

3 16.30-18.00 Sitting Bulls Katowice IKS Jeźdźcy 21:49

 

4 18.00-19.30 Avalon Extreme Balian 44:39
 

Niedziela 9 Wrzesień  2018

 

WYNIK
L.P Godzina Team 1 Team 2
1 11.00-12.30 Avalon Extreme Sitting Bulls Katowice
2 12.40-14.10  Balian  IKS Jeźdźcy

Tabela zbiorcza po II Turnieju PLRnW

Drużyna Ilość Meczy PKT W P Pkt + Pkt –
IKS Jeźdźcy 6 18 6 0 312 216
Fundacja  Balian Sport 6 12 4 2 256 216
Avalon Extreme 6 6 2 4 231 218
Sitting Bulls Katowice 6 0 6 122 267

Wyniki I Turnieju

 

Sobota 12 Maj 2018

 

WYNIK
L.P Godzina Team 1 Team 2
1 11.00-12.30 IKS Jeźdźcy Sitting Bulls Katowice 55:26
2 12.40-14.10 Avalon Extreme Balian 41:50
3 15.00-16.30 IKS Jeźdźcy Balian 52:38
4 16.40-18.10 Sitting Bulls Katowice Avalon Extreme W(0:10)
 

Niedziela 13 Maj 2018

 

WYNIK
L.P Godzina Team 1 Team 2
1 11.00-12.30 IKS Jeźdźcy Avalon Extreme 53:39
2 12.40-14.10 Balian Sitting Bulls Katowice

 

42:25

 

 

Wyniki II Turnieju

 

Sobota 23 Czerwiec 2018

 

WYNIK
L.P Godzina Team 1 Team 2
1 12.00-13.30 IKS Jeźdźcy Balian 44:36
2 13.40-15.10 Sitting Bulls Katowice Avalon Extreme 19:52
3 16.30-18.00 Sitting Bulls Katowice Balian 9:50
4 18.00-19.30 Avalon Extreme IKS Jeźdźcy 40:48
 

Niedziela 24 Czerwiec 2018

 

WYNIK
L.P Godzina Team 1 Team 2
1 11.00-12.30 Balian Avalon Extreme 46:39
2 12.40-14.10 IKS Jeźdźcy Sitting Bulls Katowice 54:43

 

 

Wyniki III Turnieju

 

Sobota 8 Wrzesień  2018

 

WYNIK
L.P Godzina Team 1 Team 2
1 12.00-13.30 IKS Jeźdźcy Sitting Bulls Katowice  

44:25

2 13.40-15.10 Balian  Avalon Extreme 52:42

 

3 16.30-18.00 Sitting Bulls Katowice IKS Jeźdźcy 21:49

 

4 18.00-19.30 Avalon Extreme Balian 44:39
 

Niedziela 9 Wrzesień  2018

 

WYNIK
L.P Godzina Team 1 Team 2
1 11.00-12.30 Avalon Extreme Sitting Bulls Katowice  46:25
2 12.40-14.10  Balian  IKS Jeźdźcy 47:42

 

I miejsce  BALIAN Chrzypsko Wielkie

II miejsce IKS JEŹDŹCY Mikołów

III miejsce AVAOLN EXTREME

IV miejsce SITTING BULLS Katowice

 

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach:

kategoria 0,5 class ADAM BARTKIEWICZ (Avalon Extreme)

kategoria 1,0-1,5 class  TOMASZ KSIĄŻEK (Avalon Extreme)

kategoria 2,0 class  ŁUKASZ SZAŁABSKI (IKS Jeźdźcy)

kategoria 2,5 class MATEUSZ BŁĄŻEJEWSKI (Avalon Extreme)

kategoria 3,0-3,5 class MATEUSZ WAWCZAK (IKS Jeźdźcy)

kategoria MVP PAWEŁ SZOSTAK (Avalon Extreme)